Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityka prywatności.

Pufy

Długie poszukiwania produktu który mógłby poszerzyć naszą ofertę w kolejne wygodne i piękne produkty dobiegły końca. Zainspirowani alternatywą dla nudnego zazwyczaj krzesła czy standardowego fotela, stworzyliśmy na prawdę unikatowe i oryginalne produkty. Nasze pufy sprostają wysokim wymaganiom osób, które poszukują czegoś więcej niż klasyczne, tradycyjne meble. Wraz z kreatywnym pomysłem, niesamowitym komfortem oraz pięknym intrygującym wyglądem, kroczy także dodatkowa wartość. Mianowicie zwróciliśmy uwagę oraz skupiliśmy się na tym, aby pufy Vinnst były równie funkcjonalne co łatwe i proste w utrzymaniu ich w czystości. 

Produkty Vinnst z tej kategorii, wniosą do każdego wnętrza powiew świeżości, nowości oraz ogromna dawkę relaksu i wypoczynku na najwyższym możliwym poziomie. Łączmy przyjemne z pożytecznym, rozsiadając się wygodnie na jednej z puf, jesteśmy bardziej zrelaksowani a co za tym idzie, bardziej efektywni w pracy.  Dla najmłodszych użytkowników stają się inspiracją do wymyślania nowych zabaw z pufami w roli głównej. Czasem są wielką skałą, górą lub jaskinią innym razem zaś statkiem dryfującym po morzu.