Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityka prywatności.

Poduszki Zwierzaki w sweterkach

Zobacz nasze urocze poduszki Zwierzaki w sweterkach. Poznaj naszych przyjaciół, którzy wskoczyli w cudowne sweterki i pozowali nam do zdjęć. Znajdziesz tutaj kochanego szopa, eleganckiego dudka, bliźniacze wiewiórki i zajączki. Zaprosiliśmy też rysia i nieśmiałego misia, a żeby nie było im smutno mamy też łosia, łasice i jelonka. Nasze poduszki sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale również w salonie czy w sypialni.

 • 39,00 zł W magazynie

  Bartek wskoczył w swój ulubiony sweter, bo w końcu na dworze zimno i trzeba się ciepło ubrać. Pstryknęliśmy mu więc fotkę, bo uważamy, że do „twarzy” mu w nim i tak powstała ta poduszka.

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  A kuku! Kto tu na nas tak zagląda? Raz z góry, raz z dołu! Agnieszka postanowiła się pokazać na chwilę. W końcu też jest ciekawa świata, a że kocha różowy to i poduszka musiała być w tym kolorze!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Łoś to super ktoś! A szczególnie jak na imię ma Jan i ceni sobie styl! Jan lubi ciepłe kapcie i gorącą czekoladę! Chętnie zamieszka w Twoim domu w najlepszym miejscu jakim dla niego znajdziesz! Jednak ta poduszka to całe jego życie, więc bez niej się nigdzie nie ruszy!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Chociaż jest już dorosłym niedźwiadkiem to nadal w środku ma duszę dziecka. Lubi biegać po śniegu i gorącą zupkę od mamy! Mietek lubi poznawać nowych znajomych. Poduszka z Mietkiem to unikat, bo zwykle Mietek nie lubi pozować do zdjęć.

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Jest kochany i przeuroczy! Cóż tu więcej mówić o naszym Krzysiu? Po prostu go przygarnij do siebie i przytul jak już przyjedzie, bo w końcu to jego ulubione zajęcie, a że jego dom to poduszka to będzie mięciutko!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Antek i Staś to bliźniaki. Chociaż wyglądają na grzeczne i niewinne, to są to małe rozrabiaki! Biegają po drzewach i szukają orzeszków. Najbardziej lubią zimę, bo wtedy mogą skakać po śniegu, a żeby nie było im wtedy zimno to mama wydziergała im fajowe swetry! Ich dom to pomarańczowa poduszka. Tylko pamiętaj! Zawsze chodzą w parze, więc nigdy nie...

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Szymon nie lubi zbytnio rozmawiać, za to ma duże serce! Jeśli chcesz się komuś wygadać to ten Lis Cię chętnie wysłucha! Do tego poduszka z Szymonem udekoruje każdą sofę i łóżko. Czego chcieć więcej!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Kasia i Basia to ulubienice wszystkich! Wystarczy na nie spojrzeć i świat staje się kolorowy! Koniecznie je do siebie przygarnij, a zagwarantują Ci dobry humor każdego dnia! Co więcej! Te zajączki uwielbiają się tulić, więc kiedy zaprosiliśmy je na sesję obie stwierdziły jednogłośnie: „Poduszka z nami! To świetny pomysł! Teraz każdy będzie mógł nas...

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Jest rudy, ma poczucie stylu i lubi pozować. Dlatego jego idealnym miejscem będzie Twój fotel, sofa, a nawet łóżko! Przygarnij Rysia do siebie, bo ta poduszka jest tak stylowa jak on sam!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Przedstawiamy Wam Jakuba, który postanowił pozować dla nas w stylowym swetrzysku, który wydziergała dla niego jego żona. Jakub i jego poduszka chętnie zamieszkają na wygodnej sofie, a jak go ładnie poprosisz to może zabierze Cię do krainy snów.

  39,00 zł