Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityka prywatności.

Poduszki ze zwierzętami

Jedne mieszkają w Afryce, a inne na Alasce. Są też takie, które w Polsce zobaczyć możecie! Poduszka z Twoim ulubionym zwierzakiem! Wszystkie żyją ze sobą w zgodzie, więc zbierz całą kolekcję.

 • 39,00 zł W magazynie

  Mieszkam sobie w domku z ciasteczek w środku lasu! Mam na imię Krysia, no bo przecież jestem lisicą! Wcale nie jestem taka jak mówią inni! Ale co ja się będę tłumaczyć! Mogę z Tobą zamieszkać? Mój domek z ciastek robi się już jakiś mały, chyba zjadanie go nie było najlepszym pomysłem... Więc chyba się przeprowadzam i poduszka to mój nowy dom.

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Czubek nosa ma różowy, a oczy w morskim kolorze. Mieszka tam gdzie zimno, dlatego ma wielkie serce, by ogrzewać się od środka. Ma na imię Zbyszek i lubi figle w śniegu, a jak czasem się mu znudzi to chętnie wyleguje się w pojedynczych promieniach słońca. Zbyszek i poduszka to idealne połączenie, bo w końcu łączy ich jedno: miękkość, puszystość i chęć...

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Ma piękne kolory i jeszcze piękniejsze pióra. Apoloniusz słynie z tego, że lubi pokazywać swoje piękno, w końcu na nazwisko mu Paw. Proszony do zdjęcia nie potrzebował długo. Stanął na środku, rozprężył swoje ogromne pióra i pozował i pozował i pozował i...A teraz poduszka nosi efekty tego pozowania...

  39,00 zł
 • 23,40 zł 39,00 zł -40% W magazynie
  Wyprzedaż!

  Poduszka Franz the Bulldog mimo tego, że do prawdziwego zwierzaka mu daleko, posiada wiele zalet. Nie zostawia sierści, nie chrapie, nie ślini się i wymaga uwagi podczas długich spacerów. Więc jeśli marzy Ci się mniej obsługowy psi towarzysz, poduszka Franz the Bulldog to idealny wybór!

  23,40 zł 39,00 zł -40%
 • 39,00 zł W magazynie

  Mówią o nim król wszystkich zwierząt. Ma wielką złotą czuprynę i nigdy się nie uśmiecha. Nawet pozując do naszego zdjęcia nie zmienił zdania! Lew Maniek na poduszce będzie stanowił kropkę nad i każdego wnętrza.

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Nana ma wielkie czarne oczy i pragnie tylko jednego – dużo miłości! Poduszka to jej nowy dom, bo wie, że w ten sposób dużo osób będzie się do niej tulić. Pokochaj Nanę tak jak my!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Ma wielkie oczy i piękne futro, a do tego długie wąsy. Jak każdy kot chce mieszkać na wygodnym fotelu czy sofie. Choć może zahipnotyzować to ta poduszka i tak warta jest przytulenia się!

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Nie jedna już osoba zastanawiała się czy jest czarna w białe paski czy może biała w czarne paski! My wiemy jedno: nieważne czy jest biała czy czarna zebrowa poduszka jest na pewno oryginalna! No bo któż ma okazję mieć zebrę w salonie?

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Patrzy na Ciebie swoimi wielkimi oczami dumny ze swojego pięknego, pasiastego futra! Mimo tego, że nadal ciągnie go na fotel króla i wciąż nie odniósł sukcesu to i tak potrzebuje swój tron, by z temperamentem pokazywać, że jego też należy się słuchać! Jednak w głębi duszy jest zwykłym kotkiem, który lubi się tulić. Poduszka z tym kiciusiem będzie idealnym...

  39,00 zł
 • 39,00 zł W magazynie

  Husky znany jako pies zaprzęgowy kiedyś i współcześnie, również jako najlepszy przyjaciel rodziny. My jego piękną psią urodę uwieczniliśmy na poduszce, która może dumnie spoglądać hipnotyzującymi oczyma na Ciebie i strzec domu.

  39,00 zł