Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityka prywatności.

Tropikalny zawrót głowy

tropikalne wzory

Głeboka tropikalna zieleń, gęsta i obfita roślinność wręcz hipnotyzuje. Palmy, liście palmowe, ananasy kojarzą się oczywiście z upalnym latem i wakacyjnymi chwilami. Na ich widok odpływamy myślami, w odległe ciepłe zakątki świata...

Motyw tropików w tym sezonie króluje i pojawia się na każdym kroku. Zarówno kusi nim branża modowa, jak i sklepy z wyposażeniem wnętrz - tapety, tekstylia i dodatki różnego rodzaju. Tropikalne dodatki zapewnią unikalny klimat. We wnętrzu eklektycznym będą sprawiały wrażenie artefaktów, przywiezionych z dalekiej podróży. Mogą stać się też eleganckim akcentem w ciemnym, stonowanym wnętrzu z ciemnymi i ciężkimi meblami. 

Do mnie osobiście najbardziej przemawia zestawienie z wikliną, jasnym drewnem, jasnymi kolorami wnętrza. Od razu czuje klimat natury, dżungli. Mocne, soczyste kolory tworzą świeżą, energetyzującą atmosferę.

Wyszukałam w wielkiej księdze wszystkiego, kilka propozycji które mnie urzekły... Znajdziecie m.in sypialnię, pokój dzienny, kuchnię i łazienkę.

tropikalny zawrót głowy

Poranna kawa w towarzystwie dżunglii na ścianie, pobudza i gwarantuje świeżość na cały dzień!

kuchnia w tropikach

Roślinność na ścianach, poduszkach i w doniczkach. Dodatkowo puchata kanapa...

Ah jak bosko! Tutaj na prawdę można się wyluzować i wypocząć...

tropikalny salon

Sypialnia jak ze snów...

sypialnia jak z tropikalnych snów

... nie wspominając, o wymarzonej kąpieli!

łazienka w środku dżungli

Jak Tobie podoba się klimat tropikalnych dodatków i wzorów? Mi jest ciągle mało i jestem szczerze oczarowana, zakochana! 

 

Czy uważasz, że powinniśmy stworzyć TROPIKALNĄ kolekcję?

Co według Ciebie powinno się w niej znaleźć? 

 

Źródło zdjęć: PINTEREST